szukampracy

biz

moon_orange
Znajdź pracę w internecie!

szukampracy.biz

Z dzisiaj 4
Z ost. 7 dni 102
Z ost. 30 dni 422

  .:  Strona główna .:  Praca za granicą .:  Praca dla każdego .:  Dodaj ofertę pracy .:  Regulamin .:  Cennik .:  Reklama .:  Kontakt

Szukaj oferty pracy.

Stanowisko:Lupa
np.: cieśla, murarz, opiekunka.

Administrator baz danych - praca zdalna, Meble Forte

oferta numer: 57522

Lokalizacja

Region: Mazowieckie
Miasto:Ostrów Mazowiecka

Opis oferty

Stanowisko/Tytuł:Administrator baz danych - praca zdalna, Meble Forte
Branża:Administracja
Ilość wakatów:1
Opis oferty:Miejsce pracy: Ostrów Mazowiecka

Twój zakres obowiązków:
• Utrzymywanie, rozwój i optymalizacja infrastruktury hurtowni danych
• Projektowanie, modelowanie i wdrażanie nowych rozwiązań z obszaru baz danych
• Analizowanie działania baz danych pod kątem aktualności, sprawności, użyteczności oraz bezpieczeństwa systemu w celu optymalizacji procesów
• Wdrażanie najlepszych praktyk i optymalizacja zapytań SQL
• Opracowywanie oraz implementowanie metod utajniania danych w administrowanych bazach danych
• Wdrażanie działań interwencyjnych z obszaru cyberbezpieczeństwa
• Zapewnienie bezpieczeństwa i integralności danych (m. in. kopie bezpieczeństwa, przywracanie danych, zarządzaniem kontami użytkowników i nadawaniem uprawnień do danych)
• Tworzenie raportów oraz analiz z zakresu funkcjonowania i bezpieczeństwa baz danych

Nasze wymagania:
• Wykształcenie wyższe (informatyczne, ścisłe, techniczne lub pokrewne)
• Doświadczenie w zarządzaniu hurtownią danych oraz projektowaniu baz danych
• Biegłość w MS SQL i doświadczenie w administrowaniu i utrzymaniu SQL Server (rozwiązywanie problemów, tuningowanie zapytań itp.)
• Doświadczenie w pracy na danych ustrukturyzowanych oraz nieustrukturyzowanych
• Samodzielne diagnozowanie i rozwiązywanie problemów z zakresu baz danych
• Umiejętności komunikacyjne i współdziałania w zespole oraz orientacji na potrzeby biznesowe.
• Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2

KORZYŚCI, które oferujemy
• Firmowe dwujęzyczne przedszkole z oddziałem żłobkowym dla dzieci pracowników
• Dofinansowanie świąteczne dwa razy w roku
• Możliwość dołączenia do opieki medycznej Medicover
• Program poleceń pracowniczych
• Atrakcyjne zniżki na zakupy mebli
• Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
• Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych
• Szkolenia podwyższające kwalifikacje zawodowe
• Elastyczny czas pracy
• Możliwość pracy zdalnej
Dane kontatkowe:Link do aplikacji:

Opis dodatkowy

Minimalne wykształcenie:wyższe
Minimalne doświadczenie:praktyki/staż
Wymagania:Nie wprowadzono
Mile widziane:Nie wprowadzono

Umowa

Rodzaj umowy:umowa o pracę
Wymiar czasu pracy:etat

Wynagrodzenie

Minimalne netto:Nie wprowadzono
Maksymalne netto:Nie wprowadzono
Premie, dodatki:Nie wprowadzono

Inne informacje

Data zamieszczenia: 2022-05-25
Data wygaśnięcia: 2022-06-25
Liczba wyświetleń:606
Żródło:damprace.biz

    Internet w Mikołowie | Oferty Pracy | Dam Prace | Praca Warszawa |