szukampracy

biz

moon_orange
Znajdź pracę w internecie!

szukampracy.biz

Z dzisiaj 4
Z ost. 7 dni 102
Z ost. 30 dni 422

  .:  Strona główna .:  Praca za granicą .:  Praca dla każdego .:  Dodaj ofertę pracy .:  Regulamin .:  Cennik .:  Reklama .:  Kontakt

Szukaj oferty pracy.

Stanowisko:Lupa
np.: cieśla, murarz, opiekunka.

Praca dla elektryka

oferta numer: 56216

Lokalizacja

Region: Śląskie
Miasto:Bielsko-Biała

Opis oferty

Stanowisko/Tytuł:Praca dla elektryka
Branża:Produkcja
Ilość wakatów:1
Opis oferty:Zakład produkcyjny o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni pracownika na stanowisko:
ELEKTRYK – pracownik utrzymania ruchu

Opis stanowiska:
Utrzymanie ciągłości produkcji maszyn i urządzeń, przeprowadzanie przeglądów, napraw i konserwacji. Wykonywanie czynności prewencyjnych, zapobiegających awariom. Praca w służbie utrzymania ruchu, nadzór nad maszynami.
Praca w Bielsku-Białej (Wapienica)

Wybranym kandydatom oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania
Możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia umiejętności.
Pracę w systemie jednozmianowym.

Na przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883
Dane kontatkowe:Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem "ELEKTRYK" na adres:praca@artfolie.pl

Opis dodatkowy

Minimalne wykształcenie:średnie techniczne
Minimalne doświadczenie:2-5 lat
Wymagania:Wymagania :
Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne o profilu elektryka.
Niezbędne - uprawnienia elektryczne, znajomość elektryki, elektroniki i pneumatyki.
Mile widziane:Doświadczenie w samodzielnym montażu i naprawach instalacji elektrycznych maszyn przemysłowych do przetwórstwa tworzyw sztucznych (min. 2 lata),

Umiejętność pracy w zespole.

Umowa

Rodzaj umowy:umowa o pracę
Wymiar czasu pracy:etat

Wynagrodzenie

Minimalne netto:2900
Maksymalne netto:3600
Premie, dodatki:Nie wprowadzono

Inne informacje

Data zamieszczenia: 2021-04-23
Data wygaśnięcia: 2021-05-23
Liczba wyświetleń:765
Żródło:damprace.biz

    Internet w Mikołowie | Oferty Pracy | Dam Prace | Praca Warszawa |