szukampracy

biz

moon_orange
Znajdź pracę w internecie!

szukampracy.biz

Z dzisiaj 4
Z ost. 7 dni 102
Z ost. 30 dni 422

  .:  Strona główna .:  Praca za granicą .:  Praca dla każdego .:  Dodaj ofertę pracy .:  Regulamin .:  Cennik .:  Reklama .:  Kontakt

Szukaj oferty pracy.

Stanowisko:Lupa
np.: cieśla, murarz, opiekunka.

Praca na produkcji bez doświadcznia

oferta numer: 53282

Dane o firmie

Jesteśmy Pośrednictwem Pracy za granicą z certyfikatem 18450, z siedzibą w Częstochowie.

Jako Pośrednictwo Pracy, już od kilku lat, niesiemy pomoc w znalezieniu odpowiedniej pracy za granicą Naszym Rodakom. To co nas wyróżnia to jakość, doświadczenie personelu, profesjonalizm, elastyczność w działaniu, oraz szybka i kompleksowa obsługa. Nasz sukces opieramy na zadowoleniu Klientów oraz Kandydatów wyjeżdżających za naszym pośrednictwem do pracy.Oferty które posiadamy są różnorodne i skierowane praktycznie dla każdego.

Wspólnie tworzymy Klaver Team!

Poszukujemy Kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Holandii, Belgii, Niemczech a także w Austrii. Posiadamy oferty pracy bez doświadczenia, bez znajomości języka obcego, na produkcji, w szklarniach, w magazynach, jak również skierowane dla wykwalifikowanych specjalistów w danym zawodzie. Szukasz pracy za granicą?

Lokalizacja

Region: Holandia
Miasto:Nie wprowadzono

Opis oferty

Stanowisko/Tytuł:Praca na produkcji bez doświadcznia
Branża:Produkcja
Ilość wakatów:1
Opis oferty:Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy jako:

PRACOWNIK PRODUKCJI

bez doświadczenia i znajomości języka

Zakres obowiązków:
- sortowanie warzyw owoców
- pakownie produktów spożywczych, zabawek itp.
- szklarnie
- magazyny
- inne prace produkcyjne

Wymagania:
- mile widziana znajomość języka obcego,
- mile widziane prawo jazdy
- nie wymagane doświadczenie,
- wymagane chęci do pracy :-)

Warunki
- atrakcyjna stawka godzinowa,
- zakwaterowanie i dojazd do pracy,
- ubezpieczenie,
- pomoc w zorganizowaniu transportu do Holandii
Dane kontatkowe:+48 570901913
praca@klaverteam.com

Opis dodatkowy

Minimalne wykształcenie:Nie wprowadzono
Minimalne doświadczenie:Nie wprowadzono
Wymagania:- mile widziana znajomość języka obcego,
Mile widziane:- atrakcyjna stawka godzinowa,

Umowa

Rodzaj umowy:Nie wprowadzono
Wymiar czasu pracy:Nie wprowadzono

Wynagrodzenie

Minimalne netto:Nie wprowadzono
Maksymalne netto:Nie wprowadzono
Premie, dodatki:Nie wprowadzono

Inne informacje

Data zamieszczenia: 2019-04-15
Data wygaśnięcia: 2019-05-15
Liczba wyświetleń:796
Żródło:damprace.biz

    Internet w Mikołowie | Oferty Pracy | Dam Prace | Praca Warszawa |