szukampracy

biz

moon_orange
Znajdź pracę w internecie!

szukampracy.biz

Z dzisiaj 4
Z ost. 7 dni 102
Z ost. 30 dni 422

  .:  Strona główna .:  Praca za granicą .:  Praca dla każdego .:  Dodaj ofertę pracy .:  Regulamin .:  Cennik .:  Reklama .:  Kontakt

Szukaj oferty pracy.

Stanowisko:Lupa
np.: cieśla, murarz, opiekunka.

Cieśla Konstrukcyjny - praca do jesieni

oferta numer: 51338

Lokalizacja

Region: Cała Polska
Miasto:Cała Polska

Opis oferty

Stanowisko/Tytuł:Cieśla Konstrukcyjny - praca do jesieni
Branża:Budownictwo
Ilość wakatów:1
Opis oferty:INTERIMAX należy do grupy HRBC. Jako Agencja Pracy Tymczasowej, realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie! Numer certyfikatu agencji: 13276.
Branża: Budownictwo
Kraj: Francja
Region / województwo: okolice Alp

Zadania:

• wykonywanie domów w całości z drewna (styl kanadyjski)
• wykonywanie konstrukcji dachowych z drewna
• docinanie elementów drewnianych do montażu na budynku
• praca na wysokości powyżek 3 m

Oferujemy:

• francuską umowę o pracę tymczasową (możliwość podjęcia pracy na 6 miesięcy)
• stawkę godzinową+ premie (prime precarite)
• dodatek żywieniowy 9 € netto/ dzień pracy
• bezpłatne zakwaterowanie
• zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu
• pomoc przy organizacji wyjazdu

Wymagania:

• udokumentowane doświadczenie na stanowisku Cieśli (w tym praca na dachu)
• komunikatywność, umiejętność pracy w tzw. ekipie
• wysoka motywacja do pracy, zaangażowanie
• mile widziana znajomość języka francuskiego
• mile widziane posiadanie samochodu do wyjazdu

Typ umowy: umowa o pracę
Ilość wakatów: 3
Przyjmuję do wiadomości, że:
1. Administratorem moich danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Głowackiego 4/9, 30-085 Kraków.
2. Dane przetwarzane są w celu realizacji procesów rekrutacyjnych.
3. Dane mogą być przetwarzane w celach marketingowych, w tym w celu przedstawiania ofert handlowych usług własnych oraz naszych partnerów, zgodnie z wyrażonymi zgodami.
4. Dane będą udostępniane naszym partnerom i pracodawcom w celu zatrudnienia lub realizacji dalszych etapów rekrutacji zgodnie z celem przetwarzania.
5. Mam prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawienia.
6. Podanie danych jest dobrowolne.

Dane kontatkowe:Aplikuj: https://interimax.com/oferty-pracy/ciesla-konstrukcyjny-pewna-praca-do-jesieni/

Opis dodatkowy

Minimalne wykształcenie:Nie wprowadzono
Minimalne doświadczenie:Nie wprowadzono
Wymagania:Nie wprowadzono
Mile widziane:Nie wprowadzono

Umowa

Rodzaj umowy:Nie wprowadzono
Wymiar czasu pracy:Nie wprowadzono

Wynagrodzenie

Minimalne netto:Nie wprowadzono
Maksymalne netto:Nie wprowadzono
Premie, dodatki:Nie wprowadzono

Inne informacje

Data zamieszczenia: 2018-07-23
Data wygaśnięcia: 2018-08-28
Liczba wyświetleń:865
Żródło:damprace.biz

    Internet w Mikołowie | Oferty Pracy | Dam Prace | Praca Warszawa |