szukampracy

biz

moon_orange
Znajdź pracę w internecie!

szukampracy.biz

Z dzisiaj 4
Z ost. 7 dni 102
Z ost. 30 dni 422

  .:  Strona główna .:  Praca za granicą .:  Praca dla każdego .:  Dodaj ofertę pracy .:  Regulamin .:  Cennik .:  Reklama .:  Kontakt

Szukaj oferty pracy.

Stanowisko:Lupa
np.: cieśla, murarz, opiekunka.

Praca dla lekarza balneologa

oferta numer: 34829

Lokalizacja

Region: Śląskie
Miasto:Woj. śląskie

Opis oferty

Stanowisko/Tytuł:Praca dla lekarza balneologa
Branża:Medycyna, opieka medyczna
Ilość wakatów:1
Opis oferty:Agencja rekrutacyjna NES Healthcare dla swojego Klienta - szpitala poszukuje

Lekarza balneologa

Nr ref. Balneo - Śląsk

Lokalizacja: woj. śląskie

Opis stanowiska
- praca na stanowisku Starszego Asystenta na Oddziale Leczniczo-Rehabilitacyjnym dla dorosłych
- pełnienie kompleksowej opieki lekarskiej nad osobami hospitalizowanym, a w szczególności: badanie pacjentów, diagnozowanie i leczenie oraz przygotowanie programu rehabilitacyjnego, prowadzenie pacjenta przez cały jego pobyt w szpitalu, prowadzenie dokumentacji medycznej

Oferujemy:
- pracę na pełny etat na umowie o pracę lub kontrakcie
- stabilne, wieloletnie zatrudnienie

Wymagania:
- posiadanie specjalizacji z balneologii i medycyny fizykalnej
 Termin rozpoczęcia pracy - od zaraz

Opis placówki:
Jest to nowoczesny szpital rehabilitacyjny położony w południowej części województwa śląskiego.

CV wraz z podaniem nr referencyjnego Balneo - Śląsk prosimy przesyłać na adres mailowy

Prosimy dodać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 Dz. U. Nr 133 pozycja 883)”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Wszystkim kandydatom gwarantujemy całkowitą dyskrecję.

Więcej naszych ofert pracy można znaleźć na naszej stronie internetowej

NES Healthcare jest firmą z prawie 30-letnim doświadczeniem w rekrutacji medycznej na rynku brytyjskim i ponad 7-letnim doświadczeniem w Polsce.
NES Healthcare jest zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 2771

Dane kontatkowe:rejestracja@neshealthcare.pl

tel.: 22 292 68 33

Opis dodatkowy

Minimalne wykształcenie:Nie wprowadzono
Minimalne doświadczenie:Nie wprowadzono
Wymagania:Nie wprowadzono
Mile widziane:Nie wprowadzono

Umowa

Rodzaj umowy:Nie wprowadzono
Wymiar czasu pracy:Nie wprowadzono

Wynagrodzenie

Minimalne netto:Nie wprowadzono
Maksymalne netto:Nie wprowadzono
Premie, dodatki:Nie wprowadzono

Inne informacje

Data zamieszczenia: 2014-11-24
Data wygaśnięcia: 2014-12-24
Liczba wyświetleń:497
Żródło:damprace.biz

    Internet w Mikołowie | Oferty Pracy | Dam Prace | Praca Warszawa |